APIE PROJEKTĄ

Marių verandos - erdvus laikas prie Kuršių marių

Vakarėja ir dangaus debesynas susilieja su Kuršių mariomis. Vien tik laiveliai, išplaukę į naktinę žvejybą, žymi horizonto liniją. Pervalkos gatvelėmis raitosi nepakartojamas kadaginio dūmo kvapas, ant vejos tingiai rąžosi soti raina katė. Jūs sėdite „Marių verandų“ kieme skanaudami ką tik išrūkytą žuvį, klausotės pajūrio gluosnių šlamesio. Kairėje retsykiais Jums mirkteli Pervalkos švyturys, o prie senojo molo gulbių šeimyna ruošiasi nakčiai jaukiai susiglausdama. Vakaras sklaidosi lengvai ir lėtai kaip tas kadaginis dūmas. Laikas stabteli, išsiplečia, tampa erdvus kaip „Marių verandų“ kiemas, atsiveriantis į švendrais įrėmintas Kuršmares.


„Marių verandos“ – naujas „Inreal valdymas“ projektas Pervalkoje (Pervalkos g. 15, Neringa). Keturių 1-2 aukštų su mansardomis poilsio pastatų komplekse suplanuoti dvidešimt šeši 24-80 kv.m ploto būstai nuo mažų jaukių poilsio apartamentų iki prabangių erdvių (gyvenamosios ir poilsio paskirties) kotedžų per du aukštus, su terasomis, balkonais bei improvizuotomis verandomis. Visi būstai parduodami pilnai įrengti.

Atsisiųsti bukletą

 

         
5 m iki Kuršių marių   2 km iki Baltijos jūros

Teritorija

37 arų „Marių verandų“ teritorijoje ant pačios Kuršių marių pakrantės – keturi 1-2 aukštų su mansardomis pastatai, pavadinti Nagliais, Smiltyne, Agila ir Pilkope. Tai – pavadinimai senųjų Kuršių nerijos kaimų, kurių gyventojai, bėgdami nuo slenkančio smėlio, rado savo namus Pervalkoje. Teritorija bus aptverta medine, Neringos mažajai architektūrai būdinga tvorele; įrengti takeliai iš trinkelių teritorijos viduje ir iki marių bei aikštelė automobiliams.

 

Teritorija

37 arai

Pastatų skaičius 4
Būstų skaičius 26
Plotai 24 - 80 m2 (pilna apdaila)
Privalumai Terasos, erdvūs balkonai, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams, uždara teritorija

 

  Žiūrėti žemėlapyje

ARCHITEKTŪRA

 


Architektas
Gintaras Prikockis


„Marių verandų“ idėja yra susijusi su Neringos architektūros raidos istorija. XIX a. viduryje pusiasalio grožį atrado vokiečių dailininkai, per kuriuos susižavėjimu Kuršių nerijos gamta „užsikrėtė“ Rytprūsių ir Vokietijos gyventojai, įpratę čia leisti savo atostogas.

 

Poilsiautojai įnešė kurortinės kultūros, romantizmo, estetikos, gausaus dekoro ir spalvingumo indėlį į Neringos architektūros raidą. Tam, kad nuoma taptų patrauklesnė, prie kuklių savo namelių neringiškiai pristatydavo puošnias, gausiai dekoruotas verandas, kuriose apgyvendindavo svečius. Tokia buvo ir šio „Marių verandų“ projekto vizualinė idėja – paprastas, pilkšvas, neutralių atspalvių namas su dvišlaičiu stogu ir puošniomis, linksmomis, spalvingomis verandomis. Tik šiame projekte veranda įgavo modernesnę transformaciją – tarsi pakilo nuo žemės ir tapo stoglangiais-verandomis.

 

Statybų pradžia
2015 IV ketv.
Statybų pabaiga
2017 ruduo
 

 

 


VYSTYTOJAS

 

UAB „Inreal valdymas“, pradėjusi veiklą 1994 metais, šiuo metu yra viena pirmaujančių nekilnojamojo turto bendrovių Lietuvoje. Pagrindinės veiklos sritys – nekilnojamojo turto plėtra ir valdymas. „Inreal valdymas“ viena strateginių krypčių – unikalūs projektai išskirtinėse vietose. Bendrovės išplėtoti projektai yra pelnę pripažinimą ir įvertinimus ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip European Business Awards. Turėdama ilgalaikę patirtį nekilnojamojo turto srityje įmonė yra profesionalus ir patikimas partneris.

 

Inreal išplėtoti projektai Neringoje 


Nidos rytys
Purvynės g. 65, Nida

Kopų vėtrungės
Purvynės g. 67, Nida

Jūra Smėlis Vėjas
Miško g. 1, Juodkrantė

Gyvenamieji namai
Miško g. 3, Juodkrantė